Aktualności

PROGRAM DO WIZUALIZACJI 3D

Wybór odpowiedniego oprogramowania do tworzenia wizualizacji 3D może zaważyć na prędkości i jakość wykonywanych działań. Rendering 3D może okazać się mniej kłopotliwy niż zwykło się przyjmować, a wszystko to dzięki temu, że odpowiednie narzędzie pozwoli na szybkie i sprawne prowadzenie realizacji. Program Eyecad VR to rozwiązanie dedykowane architektom i projektantom, który w codziennej pracy chcą wykorzystywać potencjał płynący z dynamicznego rozwoju nowych technologii, jaki miał miejsce na przestrzeni ostatniej dekady.

Zasada działania programu jest niezwykle prosta: za jego pomocą możesz importować gotowe pliki 3D we wszystkich możliwych formatach. W programie możesz dokonywać zaawansowanej konfiguracji plików i tworzyć profesjonalne rozwiązania, jakie odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. I wreszcie zaawansowany rendering 3D, który pozwala na błyskawiczne eksportowanie gotowych plików w rozdzielczości 4K. Proces, który do tej pory był niezwykle czasochłonny z Eyecad VR jest niezwykle szybki, a przy tym zachowuje najwyższą jakość projektów.

Producenci oprogramowania zadbali o to, stanowiło ono narzędzie najwyższej jakości. Wszystkie materiały posiadają cechy fizyczne, dzięki czemu projekty są realistyczne. Możliwość dokonywania wszystkich zmian w czasie rzeczywistym to potencjał, który przenosi realizacje na zupełnie nowy i nieznany do tej pory poziom. Możliwość natychmiastowej reakcji i zastosowywanie się na bieżąco do uwag klientów to ogromny skok jakościowy, który bardzo korzystnie wpływa na relacje na linii klient – wykonawca.

Silniki do renderowania to odgałęzienie technologiczne od którego zależy naprawdę bardzo wiele. Szybkie przeniesienie projektu do sfery fizycznej bez ryzyka utraty jego właściwości realistycznych jeszcze do niedawna pozostawał luksusem, z którego potencjału korzystać mogły przede wszystkim osoby, które dysponowały funduszami na to, aby opłacić bardzo drogie silniki renderujące. Za taki silnik uważa się chociażby silnik renderujący Archicad. W miarę upływu czasu branża i rynek architektoniczny ulegały licznym przekształceniom, a obecnie użytkownicy mogą się cieszyć rozwiązaniami, jakie gwarantuje chociażby Eyecad VR.