Aktualności

GSTARCAD A EDUKACJA

Zapoznanie się z pełnymi możliwościami programów cad wymaga czasu. Od pewnego czasu w polskiej edukacji zauważyć można pozytywny i mało popularny do tej pory tren, dzięki któremu studenci mają okazję uczyć się poprzez praktykę już na etapie edukacji akademickiej. Ta zmiana jakościowa wpływa niezwykle pozytywnie na wizerunek polskiego szkolnictwa, które do tej pory stawało przed zarzutami dotyczącymi oderwania od rzeczywistości. Blokowanie możliwości praktycznego rozwoju to niewątpliwe wielka strata dla wszystkich tych, którzy wiążą swoją przyszłość z projektami i pracą związaną z prowadzeniem holistycznych projektów.

Producenci oprogramowania dokładają wszelkich starań do tego, aby ich oferta była jak najlepiej przygotowana do potrzeb klientów, a także starają się, aby każdy z użytkowników znalazł tam coś dla siebie GstarCad stawia na współpracę uniwersytecką i szkolną, stwarza tym samym zupełnie nowe perspektywy dla przyszłych konstruktorów i projektantów. Jedynym ograniczeniem jakie wynika z wykorzystywania studenckiej czyli edukacyjnej wersji programy jest to, że stworzonych projektów nie można wykorzystywać do celów komercyjnych.

Co ciekawe i niezwykle istotne już na poziomie wersji edukacyjnej użytkownicy mają możliwość do wykorzystywania wszystkich dostępnych nakładek branżowych, dzięki czemu już na poziomie edukacyjnym, przed obraniem ostatecznej ścieżki kariery i drogi zawodowej pojawia się szansa na rozeznanie w swoich umiejętnościach w różnych dziedzinach.

Skorzystanie z oferty edukacyjnej GstarCad jest niezwykle proste i odbywa się za pomocą wypełnienia formularza. Licencja przyznawana jest na rok z możliwością przedłużenia. Możliwość przyuczenia do korzystania z jednego środowiska oprogramowania dla uniwersytetów przekłada się niezwykle pozytywnie również na późniejszą współpracę, w której nierzadko wcześniejsze doświadczenia odgrywają kluczową rolę.

GstarCad poza ofertą typowo dla edukacji i środowisk akademickich przykłada ogromną wagę do ciągłego doskonalenia użytkowników oprogramowania. Stały dostęp do wsparcia technicznego, a także możliwość skorzystania z konsultacji z ekspertami, a także dostęp do bogatej bazy wiedzy merytorycznej to niebywałe udogodnienie.