Aktualności

Audyty seo

Jeśli chcesz zająć się SEO na poważnie, powinieneś wiedzieć czym są audyty SEO. Chociaż w Internecie można znaleźć wiele list pomocniczych, większość z nich nie jest aktualizowana, zawiera błędy lub nie jest zbyt obszerna. Oprogramowanie do audytu SEO może pomóc Ci szybko zidentyfikować wiele błędów, które musisz naprawić na swojej stronie. Jednak wiele z błędów, które znajdziesz na swojej stronie będzie wymagało dużo pracy, aby je naprawić. Najlepszym sposobem, aby określić koszt audytu SEO jest po prostu poprosić o wycenę z kilku różnych firm. Cena może się różnić w zależności od firmy, którą zatrudniasz, ale spodziewaj się ceny, która będzie zaczynać się od kilkuset złotych.

Sprawdzenie i wyszukanie słów kluczowych jest zdecydowanie najważniejszym krokiem w audytach SEO, ponieważ identyfikuje słowa i frazy, których ludzie używają, aby znaleźć Twoją firmę. W dzisiejszych czasach wyjątkowo ważne jest zwrócenie uwagi na słowa kluczowe o długim ogonie, które są raczej dłuższymi frazami niż pojedynczymi słowami. Audyty SEO (optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych) mogą pomóc w zidentyfikowaniu niedociągnięć i w rezultacie zwiększeniu przychodów Twojej firmy. Poniżej znajduje się typowa lista wykorzystywana w trakcie audytu SEO, którą można wykorzystać do przeprowadzenia audytu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek dla swojej strony firmowej.

1. Tytuły podstron i meta tytułu.
2. Meta tagi opisu.
3. Nazwy i znaczniki alt obrazów.
4. Linki i ich struktura wewnątrz witryny.
5. Szybkość działania strony.

Jeśli chodzi o audyty SEO, to ważne jest, aby upewnić się, że pracujesz z ludźmi, którzy są komunikatywni i którzy faktycznie odpowiadają na Twoje pytania. Jest wiele osób w branży, które są świetne w tym co robią, ale niekoniecznie komunikują się skutecznie. Ma to znaczenie, jeśli chodzi o wymianę wiedzy.