Ogromne ilości narkotyków w mieszkaniach trzech mężczyzn

Policjanci z Częstochowy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w mieszkaniach trzymali ogromne ilości marihuany, amfetaminy i ekstazy. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego dostali informację, że na jednej posesji w dzielnicy Gnaszyn może znajdować się znaczna ilość narkotyków. Funkcjonariusze natychmiast sprawdzili te doniesienia. W pomieszczeniach gospodarczych znaleziono zielony susz i biały proszek, zapakowane w foliowe woreczki. Testy wykazały, że są to amfetamina i marihuana, z której można było przygotować 120 porcji.

Zatrzymano 30-latka, który usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju.

Funkcjonariusze dotarli też do 25-latka, od którego 30-latek kupował narkotyki. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleziono marihuanę, kilkadziesiąt tabletek ekstazy i amfetaminę. Z marihuany korzystał też jego współlokator. Mężczyzna usłyszał zarzuty udzielania marihuany w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, a także posiadania i udzielania narkotyków. Zastosowano wobec niego podobną karę, co wobec 30-latka.

Dalsze śledztwo w tej sprawie doprowadziło policjantów do starszego brata 25-latka. W mieszkaniu 29-latka również znaleziono marihuanę. Usłyszał on już zarzut posiadania narkotyków.

Sprawa jest rozwojowa. Funkcjonariusze dokładnie ją badają.

dodany 2019-01-17 10:15 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją